Publikuar: Tet 22 2016 05:48

Tavolina kompjuteri per internet cafe

LEK

Publikuar: Tet 22 05:48
Shikime: 41
Shiten tavolina kompjuteri per internet kafe ngjyre portokalli si ne foto, gjithashtu karrige si ne foto, cmimi 10mij lek copa per tavoline dhe 10mij per karrige. Cmim okazion, flm
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
41
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0673212822

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione