Publikuar: Gush 25 2021 11:30

Shitet karrige me rrota e re.

LEK

Publikuar: Gush 25 11:30
Shikime: 34
Shitet karrige me rrota e re. Me strukture metalike te kromuar.
Masat: 55x50xH110-120 cm.
Tapiceri e zeze PU. Me aplikacion levizje para-mbrapa. Ofron qendrim relaksues dhe te rehatshem.
Cmimi ne oferte 18.999 lek.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
34
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0682040355

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione