Publikuar: Maj 23 2022 09:50

Printer ne shitje HP Origjinal 5000 Leke

EUR

EUR
Publikuar: Maj 23 09:50
Shikime: 243
Shes Printer Origjinal HP me ngjyra me precizion te mire. Eshte perdorur ne zyre arkitekture dhe eshte i mirembajtur.
Opsions: Touch screen, Wireless, Copying, Scanning, Color, Fax. Format A3 / A4.
Modeli *HP Officejet 7500A Wide Format e-All-in-One E910A*
Cmimi 5000 Leke
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
243
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione