Publikuar: Shk 25 2017 07:37

Printer fotokopje fax 3 ne 1 fotokopje me ngjyra

EUR

Publikuar: Shk 25 07:37
Shikime: 28
Epson Fotokopie me ngjyra. Fax dhe printer 3 ne 1. Pothuajse e paperdorur.dmth i Jan harxhuar vetem nje pako ngjyra Aq e perdorur esht.shitet 350 eu. Shum praktike portative. dalje USB per PC. Xd.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
28
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694666423

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione