Publikuar: Tet 10 2018 09:08

Pajisje per zyre

LEK

Publikuar: Tet 10 09:08
Shikime: 22
OKAZION! Shitet set tavolina dhe karrike zyre (6 tavolina dhe 5 karrike). Tavolinat jane me prerje drejtkendore me material cilesor, ngjyre gri e erret.
Karriket jane me rrota, material cope dhe ngjyre gri te erret. Theksojme se pajisjet jane krejtesisht te paperdorura.
Cmimi per tavolinat: 45,000 Leke
Cmimi per karriket: 40,000 Leke

OKAZION!Shitet perde grile per dritare zyre. Grila eshte krejtesisht e re, pa shenja perdorimi.
Ngjyra: E Bardhe
Madhesia: 2.5 m x 2 m
Cmimi :5,000 Leke
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
22
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione