Publikuar: Qer 25 2018 05:44

Paisje per zyre agjencie

LEK

Publikuar: Qer 25 05:44
Shikime: 86
2 kompjutera, 2 tavolina, 3 dollap per dokumenta, 2 kolltuke 2 vendesh, 1 tavoline mezi, 1 printer, 3 karrige te thjeshta dhe 1 profesionale, panorame e madhe krociere. Shiten per arsyeje mos perdorimi, mobiljet jane te reja.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
86
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+3552472763

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione