Publikuar: Tet 05 2016 11:23

Okazion Mobilje zyreTavolina dollape karike

Publikuar: Tet 05 11:23
Shikime: 19
1.Dy tavolina te gjata pune si dhe nje e rrumbullaket se bashku me tre karrike.
2.Dy dollape te medhenj te cilet sherbejne per mbajtje dosjesh etj.
3.Nje set kompjuter desk top.
Theksojme qe mobiljet jane te nje cilesie shum te larte pasi kane perberje dru lisi dhe jane pothuajse te reja.
Te gjitha keto do i gjeni me nje cmim shum te leverdisshem.Nese jeni te interesuar kontaktoni ne nr e telefonit
Faleminderit!
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
19
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692344222

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione