Publikuar: Gush 05 2017 04:08

Mobilje per zyre

EUR

Publikuar: Gush 05 04:08
Shikime: 61
Shitet te gjitha mobiljet e një zyre. Tavoline Pune 200cm*60cm, me 6 sirtar, dollap dosjesh 200* 140 cm gjysma siper xham te kuqe. 2 kolltuqe zyre te zinj, dy karrige statike te zeza, dy kolltuqe pritje I ku dhe I zi, një tavoline e bardhe mesi e vogël per klientët, një tavoline dhe karrige recepsioni. Mobiljet Jane te bera me porosi dhe jane perdorur vetem 5 muaj. Shiten seembyllet biznesi.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
61
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0665500048

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione