Publikuar: Gush 21 2017 06:22

Mobilije zyre

EUR

Publikuar: Gush 21 06:22
Shikime: 33
Shiten moblije ,dhe paisje zyre ne gjendje shume te mire.
2 dollap te medhenj
2 dollap te vegjel
5 tavolina
4 komodina
1 tavoline mbledhejsh
1 divane lekure
7 kompiuter
5 postazione pune
karrige
Cmimi i diskutueshem
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
33
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0693273896

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione