Njoftimet e kompanisë Publikuar: Gush 10 2021 09:31

LED GJERMAN

EUR

Publikuar: Gush 10 09:31
Shikime: 1
LED GJERMAN I RI Përshkrimi i linkut

Mipi Tirane

shesim rafte dhe makineri industrjale per restorante,fabrika,bar,magazina
Vizitoni faqen e dyqanit tonë
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë

Shitësi

shesim rafte dhe makineri industrjale per restorante,fabrika,bar,magazina
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0696770534

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione