Publikuar: Maj 31 2019 04:06

Fuji dx100 printer Frontier_S

EUR

Publikuar: Maj 31 04:06
Shikime: 26
Printer fotografik ideal per printimin e fotove.
Kosto shume e ulet e printimit.
Printeri ka bojra dhe leter eshte ne perdorim.
Shitet per arsye mbyllje aktiviteti.
Gjendja si i ri.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0692332685

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione