Publikuar: Shk 23 2018 01:21

Fotokopje canon 6065i...!

Publikuar: Shk 23 01:21
Shikime: 55
Garanci deri ne 2 million kopje !!!
PREZANTIMI I KOMPANISE
Erisoni Company u themelua ne vitin 2009 duke e filluar aktivitetin si nje kompani e specializuar per shitjen, mirembajtjen dhe riparimin e makinave te printimit dixhital per prodhim dhe fotokopjim, me vendndodhje ne qytetin e Durresit dhe nje dege ne qytetin e Tiranes, duke i dhene mundesine bleresve te zgjedhin produkte dhe sherbime cilesore me cmime te uleta.
Ne ambjentet e kompanise tone prezantohen nje sere produktesh dixhitale si: Fotokopje, printera, fax, skanera, te gjitha te markes Canon per biznes te vogel, te mesem, dhe te madh. Zgjedhja jone per produktet Canon nuk eshte e rastesishme. Keto produkte kane koston me te ulet dhe jetegjatesine me te larte krahasuar me markat e tjera.
Ne kemi arritur qe per 7 vite te behemi te nje nga alternativat me te zgjedhura ne tregun Shqiptar, duke ofruar per konsumatorin teknologjine me te re te makinerive te printimit.
Por puna jone nuk mbaron ketu. Ne keto vite kemi arritur te permbushim te gjithe kerkesat e klienteve tane duke i lene ata gjithmone e me te kenaqur me cilesine, cmimin, sherbimin dhe korrektesine si pjese e pandare e produktit.
Kjo i ka bere klientet tane te ndjehen te vleresuar dhe jo vetem qe shtojne bashkepunimin por edhe te referojne cilesite tona tek partneret dhe bashkepuntoret e tyre.
Sot jemi nje kompani importuese dhe eksportuese e produkteve te printimit, fotokopjimit dhe materialeve te konsumit, me nje staf te certifikuar, per nje treg gjithmone ne kerkim te kostos se ulet dhe sherbimit si pjese e produktit.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
55
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355682002622

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione