Publikuar: Gush 26 2016 03:12

Kase fiskale e re

EUR

Publikuar: Gush 26 03:12
Shikime: 14
Prsh kam per te shitur nje kase fiskale model casio spektra 107 Kjo kase ka prere 10fatura tatimore dhe eshte blere 300€ne Greqi Personi qe i intereson duhet vetem ta formatoje dhe ta regjistroje qe te nxjerrin fatura ne emrin e biznesit te tij Shitet per 200€e theksoj eshte flake e re Me kontaktoni nepermjet e mail Faleminderit
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
14
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione