Publikuar: Sht 27 2017 02:32

Karrige Pune Zyre dhe Tavoline per PC

LEK

LEK
Publikuar: Sht 27 02:32
Shikime: 27
Shiten tavolina dhe karrige Zyre dhe kompjuteri ne gjendje shume te mire pothuajse te paperdorura,
Cmimi per Tavoline 2,500leke (te reja) copa,
Cmimi per Karrige Zyre 4,000leke (te reja) copa,
Cmimi per Karrige Zeze 2,000Leke (Te reja) copa.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

+355674086533

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione