Publikuar: Jan 30 2018 05:22

URGJENT!!! SHITET FOTOKOPJE

EUR

Publikuar: Jan 30 05:22
Shikime: 27
E-STUDIO453 eshte Fotokopje Bardhe e Zi me 35 faqe në minutë është ideale për grupet punues ne zëna që prodhojnë deri në 150,000 kopje në muaj.Boja e Zeze kushton 4500 Lek dhe ben reth 21.000 mije kopje.
Ne gjendje shum te mire te sapo bere servis.
Çmimi 350 Euro
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
27
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694888866

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione