Publikuar: Sht 02 2021 09:03

Makine Lekesh(Money machine)

LEK

Publikuar: Sht 02 09:03
Shikime: 1
Numëruesi i kartëmonedhave PRC959 me siguri të lartë (i vërtetuar nga Banka Qendrore Evropiane).

PRC 959 është një numërues i kartëmonedhave me vlerë të lartë, i cili vazhdimisht vlerëson një grumbull të emërtimeve të ndryshme të përziera së bashku.

Ajo tregon vlerën e përgjithshme të shumë kartëmonedhave, si dhe numrin dhe vlerën e secilës prerje.

Numëruesi i kartëmonedhave PRC 959 integron të gjitha sistemet e zbulimit të falsifikimit (lartësia, 3D, ultravjollcë, detektor magnetik, prania e fijes së sigurisë, dekodimi i fillit të sigurisë).

Vlera e Avantazhit të Madh Counter PRC 959

PRC 959 është testuar pozitivisht nga Banka Qendrore Evropiane për aftësinë e saj për të njohur euro të falsifikuara. Numëruesi i vlerës së kartëmonedhave PRC 959 ofron një nivel shumë të lartë të zbulimit të kartëmonedhave të falsifikuara
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
1
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione