Fotokopje

500 EUR

1 200 EUR

Shitet nga: Kadafi Dje 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Fotokopje profesionale me ngjyra .marka Panasonic dhe e ardhur nga Zvicrra ne gjendje perfekte shitet per arsye mosperdorimi ....plus bojrat rezerve qe kane kushtuar 350 Euro
Merni në watsup ose Viber 069 30 96 301
Leaflet
Në fillim