Publikuar: Shk 02 2017 06:04

Arredim per ambjente Biznesi dhe Shtepi

EUR

Publikuar: Shk 02 06:04
Shikime: 26
Bejm arredime te brendeshme per ambjentet e biznesit dhe shtepive tuaja, perdorim materiale te certifikuar Vetroresin dhe karbon.

-Vazo per lule
-Tavolina dhe karrige me porosi
-Hidrosanitare
-Pishina
e shume produkte te tjera

website: http://www.mondocompositi.com/

facebook: https://www.facebook.com/Mondo-Compositi-1277712142305490/

Tel:+355 68 40 99 078

Tel:+355 69 20 75 364

Email:info@mondocompositi.com

Email:mondocompositi@gmail.com
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
26
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0684099078

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione