Publikuar: Nën 11 2017 08:56

Tavoline zyre kompjuteri

LEK

Publikuar: Nën 11 08:56
Shikime: 84
180 x 85 cm Lartesia e manovrueshme ne baze te nevojes tuaj, fal nje mekanizmi qe lejon te ulet dhe ngrihet suprina. Ne cmim nuk perfshihet komodina qe eshte nen tavoline.
Me 2 versione ; ngjyre te bardhe dhe si ne foto.
Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
84
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694605992

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione