Publikuar: Nën 11 2017 08:49

Mobilje per nje zyre te kompletuar

EUR

Publikuar: Nën 11 08:49
Shikime: 70
Ofrohen kompletime zyrash me shumice dhe pakice, ne shitje perfshihen :
Tavoline 180x85 cm
Komodina 58x42x80 cm
Komo me 3 sirtare per dosje\kartela 110x80x40 cm
Raft dosjesh 160x110x40 cm
1 Karige me rota
2 Karige fikse
1 abazhur
( tavolina eshte me mekanizem ulje\ngritje per tu pershtatur korporatures tuaj )
Origjina banka zviceriane ZKB, mall stok dhe i perdorur ne gjendje perfekte. Modele me dizajn unik te firmave Elan, Mobilzum, Walter Knoll, Kron, Dauphin etj
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
70
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

0694605992

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione