Publikuar: Maj 26 2021 10:11

Kërkoj KONTEINER për kantier ndërtimi ME QERA

Publikuar: Maj 26 10:11
Shikime: 3
Kërkoj KONTEINER për zyre për kantier ndërtimi ME QERA, i cili do të vendoset në qendër të Tiranës.
Konteineri do të shërbej si zyre për inxhinierin e ndërtimit. Duhet të ketë dimensione 6.00x2.50 si dhe duhet të jetë i pajisur me kondicioner.
Konteineri kërkohet për periudhën 6-7 muaj.
Në çmim duhet të përfshihet edhe transporti.
Siguro dërgesën me TNT
Pagesa pas kontrollit të mallrave
Dërgesë direkte
Blej tani
Dërgesa me “TNT”: nga ALL
nëse ky njoftim prish Rregullat e Njoftimeve ose Shkëmbim i sigurtë
3
Blej tani

Dërgesa me “TNT”: nga 380 ALL

Siguro dërgesën me TNT

Pagesa pas kontrollit të mallrave

Dërgesë direkte

Adresa:

Blini

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione