Mobilje ekspozitore xhami

0 LEK

Shitet nga: Endri 02 Pri 22:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Shiten 2 ekspozitor xhami dhe dy dollape me rafte ekspozitor si ne fotografi.te interesuarit te kontaktojne per permasat dhe cmimin.
Leaflet
Në fillim