Kolltuqe-Tavoline-Perde-Ambazhure

Shitet nga: BMW Dje 18:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për shitore/butiqe
SHITET -.Ambazhur (4cope)....perde me palosje ..kolltuk dysh 4 cope kam dhe 3 pupa dhe 2 tavolina... GOTA Uji Gota per Kriko TE NDRYSHME PJATA te ndryshme ,,PODIUM derrase PER LOKAL DASMASH,,== tel 0695673065 ose viber
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim