Farmaci super okazion per arsye zhvendosje

150 000 LEK

600 000 LEK

Shitet nga: INDRIT KACAJ 10 Dhj 13:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
Aksesore per Farmaci .

1.Banaku Qendror
2.Rafte te hapur dhe me kapak .
3.Sistem kamerash .
4.Aksesor te ndyshem .

Cmimi i panegociueshem .
INDRIT KACAJ
0694000176
Leaflet
Në fillim