Pajisje Bar Restorant Guzhina frigorifer fast food

Shitet nga: NAIM I Sot 10:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Paisje Punime Inoksi per Bar Restorante. Si: Banaqe, Soba per Guzhina profesionale ,Zgara, Friteza, Furra Picerie, Gjiro Pule, Pajsje per FastFood, byrektore, Dhoma Frigoriferike, Frigorifera te dryshem, Tavolina Inoksi, lavamane, expositor Peshku, Brumatrice etj. Artikuj te gatcem per gjendje pune gjithashtu edhe prodhime me porosi sipas permasave dhe kerkesave te juaja. Cmime te diskutueshme nga ma te lirat ne treg. info contact: 0685767133 ose 0692132528
Leaflet
Në fillim