Manekine

Shitet nga: fatbardha Dje 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Durrës
Prodhimet : Për shitore/butiqe
Shiten manekine me shumice dhe pakice, te veshur me ngjyre bojeqiell.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim