FRIGORIFER PËR PIca

Shitet nga: FIRMA "DHIMA" Dje 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Për shitore/butiqe
Shesim banko pizzerie . Të reja . Italiane . Shume cilësore . Me garanci. Me përmasa 1.5 metër dhe 2 metër. Çmime konkuruese
FIRMA "DHIMA"
0682370816
Leaflet
Në fillim