Depozita kontenitor inoksi ushqimore per Vaj Vere

Shitet nga: NAIM I Dje 14:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Durrës
Prodhimet
Për shitore/butiqe
Depozita kontenitor serbator inox ushqimore te reja per Vere Raki Vaj qumesht etj me aksesore si rubimeta dhe kapak..prodhim fabrike italiane me kapacitet te dryshem si: 50 litra 100 L 200 L 400 L 500 L 750 L dhe 1000 Litra ..cmime Okazion
Leaflet
Në fillim