Peshore e viteve 50-80 marka BERKEL

0 LEK

Blihet nga: arben 02 Sht 18:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Blihet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Elbasan
kerkoj nje peshore marka BERKEL e viteve 50-80 qe perdoreshin neper dyqanet e bylmetit dhe ushqimore . me kontaktoni me ane te email sepse tel shpesh eshte i fikur .faleminderit
Leaflet
Në fillim