Shitet Piaster Zgare per Tostier

160 EUR

180 EUR

Shitet nga: Edi 02 Dhj 12:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Vlorë
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
Shitet Piaster Zgare profesionale.
1-me gaz.
1- me korent
Cmimi 190 .
Edi
Leaflet
Në fillim