pajisje picerie te kompletuar

9 900 EUR

Shitet nga: marsela 25 Tet 20:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Vlorë
shiten furre italforni, brumatrice, kollon inoxi tecnodom, banak picerie mermer me tre porta frigoriferi dhe 8 vasketa ftohje, vetrin ekspozuese me ngrohje, peshore elektronike profesionale,afetatrice, prerese mocarelle ne forme kubike, kap aspirimi me motor profesionale, tavolin pune inox profesional, lavaman profesional, fornel me dy vatra me tavolin inoxi profesional, 2 tavolina me 10 karrige lartesi normale, 5 tavolina me 10 stola tip pub , paleta, taglier druri mjete profesionale. BIZNESI MBYLLET PER PROBLEME STRUKTURALE TE ZONES EDHE NDERTESES, JAN BLER ME FATUR TATIMORE DHE JAN SHLYER NE TOTALIN E TYRE. JAN BLERE TE REJA NE MUAJIN KORRIK 2018. AKTUALISHT JAN NE PUNE. QYTETI VLORE RRUGA SADIK ZOTAJ
marsela
0688764678

WhatsApp:
0688764678
Leaflet
Në fillim