Zgar me qymyr me gjith aspirim inoks

350 EUR

Shitet nga: Dardan 24 Maj 15:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Kam per te shit zgar me qymyr shum e mir ka dhe aspirimin te montuar cmimi 350 euro i diskutushem
Leaflet
Në fillim