Banak Alumini + Raft Ekspozitor

320 LEK

Shitet nga: Niku 29 Mar 19:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Dy banak alumini te ndara me xhama njera eshte 2m tjetra 1m te gjata lartesia 90cm gjersia 50cm cmimi 220milek.
Dy rafte melamini ngjyra e zez me pasqyra dhe ndarje me xhama per ekspozitor produktesh me lartesia 220cm gjersia 145cm tjerta lartesia 220cm gjersia 125cm ne gjendje te mir cmimi 100milek.
Leaflet
Në fillim