Tavolina dhe karrige

120 000 LEK

Shitet nga: Arshi 30 Mar 19:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
7 tavolina dhe 28 karrige ajne ne gjendje shume te mire te firmes ARDENO (nje milione e dyqinde mileke)
Leaflet
Në fillim