Sobe inoksi profesinale .

Shitet nga: Isa 10 Tet 16:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

180 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Shes sobe inoksi profesinale.
Marka S Mondial e cila esht marka lidee per sobat.
Me tre vatra gazi dhe 2 korenti. Furre te madhe per pjekje .
Soba eshte e pershtateshme per cdo lloj biznesi por edhe shtepi
Cmimi 180 euro I diskutuesh
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim