Paisje per lokal perde ambazhura kolltuqe,,pjata.

Shitet nga: BMW Dje 13:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
SHITEN PAISJET E NJE RESTORANTI 1....ambazhura 4 cope jane. ....Perde ngjyre kafe me gold kam afer 20 metra .HEDHSE BORE me telekomande + 4 LITRA SOLUCION,,,kolltuqe dysh dhe pupat ... .PJATA ,GOTA, LUGE, PIRUNJ, .. -Podium per dasma i veshur me moket te kuq etj.. TEL .0695673065 ose viber
BMW
Leaflet
Në fillim