okazion

450 LEK

Shitet nga: eri 22 Maj 11:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
frigorifer kollon freskus,sob per byrek dhe pica me Tull shamoti,okazion,
Në fillim