okazion i rralle!!

Shitet nga: b.b Dje 11:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

5 LEK

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
SHiten banaqe per pasticeri dhe furr buke te perdorura ne gjendje shum te mire, me cmim okazion ,4 vitrina pasticeri 2 vitrina te ngrohta per byrek pica etj . 2 frigorifer kollon ISA me 4 ane xham ! vitrin akullore per 24 shije , per me shum kontaktoni ne numrin e me poshtem, cmimi i diskutushum
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim