Makineri ftohse

300 EUR

400 EUR

Shitet nga: Emiljano 19 Nën 13:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
Makineri ftohse per sorbeto..limonata..kokteile..etj..me kapacitet 22 litra.. E pershtatshme per restorante dhe coffe shop..E papedorur.
Emiljano
0676633465
Leaflet
Në fillim