Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli

1 200 EUR

1 800 EUR

Shitet nga: Gavrosh Jazexhiu 04 Dhj 11:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
Frigorifer kollone ngrires dhe prodhues akulli , ne gjendje shume te mire. Shiten per aresye mos perdorimi..
Gavrosh Jazexhiu
00 355 69 20 92006
Leaflet
Në fillim