Frigorifer inox banak

Shitet nga: Isa 10 Tet 17:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Tiranë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Frigorifer inox banak . Gjatesi 3m me gjersi 80 cm dhe 90 cm lartesi. Frigorifer eshte ne gjendje shume te mire dhe shume I mbajtur.
Me pese porta. I pershtateshem per cfare do lloj biznesi. Cmimi 1300 euro
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim