Frigorifer dhe banak per market

0 EUR

Shitet nga: Liri 25 Maj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Tiranë
Frigorifer ISA ne gjendje perfekte me pak se nje vit perdorin dor e par cmime te arsyshem
Leaflet
Në fillim