Ekspres

16 000 LEK

Shitet nga: Ekspres per kafe 19 Nën 19:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Leaflet
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
ekspres kafeje i ri ne kuti me 2 vjet garanci
trasporti kudo ne shqiperi me super cmime kontaktoni ne whatsapp ne nr 0693797217
Ekspres per kafe
Leaflet
Në fillim