Bar, Restorant, Birreri.

4 500 LEK

5 000 LEK

Shitet nga: nik 19 Nën 21:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
Shes banak I levizshem, I punuar me gur, dru dhe inox.
Aspirator inox tre metra i gjat me motorr trefaz.
Tre tavolina druri te kompletuara me nga 4 karrige.
Etj. Shiten edhe te ndara
Leaflet
Në fillim