Banak për bar dhe fast food

3 200 EUR

5 000 EUR

Shitet nga: Xhafa 01 Dhj 21:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
From
Advertiser
Komuna
Tiranë
Prodhimet
Për restorane dhe kafene
Shitet banak për bar kafe ,fat food,pasticeri etj.
Në gjendje perfektë. Vetëm 6 muaj I përdorur. Shitet për arsye të mbylljes së biznesit.
Çmimi I negociueshem.
Leaflet
Në fillim