Ekspres caffe

0 LEK

Shitet nga: Artur Elezi 20 Korr 19:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Komuna
Mat
Shesim ekspres kafeje per shtepi. Eshte shume pak i perdorur pothuajse i ri edhte me kutine e vet origjinale. Eshte shume i pershtatshem ben kafe turke dhe ekspres ne cast, mund te beni dhe dy kafe njekohesisht. E merrni me nje cmim simbolik per vetem 6,500 lek .

Per me shume info:
Whats up dhe Viber
00355686454666
Artur Elezi
00355686454666
Leaflet
Në fillim