Zgare elektrike per lokale e kafene

Shitet nga: Edi Dje 20:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Zgare elektrike per lokale e kafene e markes "CANDOR " ,prodhim Italian, shum pak e perdorur. Cmimi : me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim