Serbentina freskues e fryresa per dhoma frig.

Shitet nga: Edi Dje 19:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Serbentina per dhoma frigoriferike dhe banake.te perdorura si dhe freskues e fryres per dhoma frigoriferike te ardhur nga Italia.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim