Minibar

Shitet nga: Edi Dje 20:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Mini bar ne gjendje te mire , pak i perdorur, shitet per arsye emigrimi, i blere ne itali, cmimi me marrveshje.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim