Ekspres kafeje

Shitet nga: Edi Dje 20:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Kavajë
Prodhimet : Për restorane dhe kafene
Ekspres kafeje per zyra .Te ardhur nga Italia
Me marrveshje
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim